درهم شکستن سریال همدان برنامه صدا و سیما

درهم شکستن: سریال همدان برنامه صدا و سیما مرکز همدان فیلم سینمایی سریال طنز قرآن

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سود سهام عدالت متاخرین در یک مرحله پرداخت می‌شود

واریز سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ مشمولانی که با تاخیر شماره شبا داده‌اند، شروع شده است و سود این دسته در یک مرحله پرداخت می‌شود.

سود سهام عدالت متاخرین در یک مرحله پرداخت می‌شود

سود سهام عدالت متاخرین در یک مرحله پرداخت می شود

عبارات مهم : شماره

واریز سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ مشمولانی که با تاخیر شماره شبا داده اند، شروع شده است و سود این دسته در یک مرحله پرداخت می شود.

به گزارش ایسنا، طی ماه های گذشته شرکت شخصی سازی شروع کرد سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ را بپردازد ولی تعدادی از مشمولان سهام عدالت شماره شبای بانکی خود را به سامانه سهام عدالت اعلام نکرده بودند و این عنوان باعث شد که سود سهام این دسته تا کنون واریز نشود.

سود سهام عدالت متاخرین در یک مرحله پرداخت می‌شود

اما تعدادی از این عده به تازگی شماره شبای بانکی خود را در سیستم وارد کردند و شماره حساب آنها راستی آزمایی شده است هست. این مشمولان که با تاخیر شماره شبای حساب بانکی خود را با موفقیت به سامانه اعلام کرده اند در ۲۱ بانک به صورت تدریجی در فاز تازه پرداخت سود آنها شروع شده است که بر این اساس سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ آنها به صورت یکجا به حسابشان واریز و تسویه حساب خواهد شد.

بر این اساس آن دسته از مشمولانی که طی دو ماهه انتهایی سال ۱۳۹۶ یا در اوایل سال ۱۳۹۷ شماره شبای بانکی خود را به شرکت شخصی سازی اعلام کرده اند و اکنون تایید شماره شبا مربوط در سامانه سهام عدالت قابل رویت هست، به تدریج سود خود را دریافت خواهند کرد.

واریز سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ مشمولانی که با تاخیر شماره شبا داده‌اند، شروع شده است و سود این دسته در یک مرحله پرداخت می‌شود.

آن دسته از مشمولانی که شبا بانکی خود را با تاخیر به سامانه سهام عدالت اعلام کرده و هنوز کارها راستی آزمایی و کنترل شبا بانکی آنان از سوی بانک های عامل ذیربط در دست اقدام هست، بعد از این مرحله و متعاقب تایید شبا آنان طی ماه های بعد واریز سود به حساب آنان انجام خواهد شد.

واژه های کلیدی: شماره | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog